Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:

Ankara Kalkınma Ajansı ile Ulusal İhracata Katkı Sağlanması Projesi İmzaladık!

Ankara Kalkınma Ajansı ile Ulusal İhracata Katkı Sağlanması Projesi İmzaladık!
29.12.2021

Tıbbi Cihazlar Finansman Desteği Programı Kapsamında “Üretim Kapasitesinin Geliştirilerek Ulusal İhracata Katkı Sağlanması” Projesinde İmzalar Atıldı

2021 Yılı Tıbbi Cihazlar Finansman Desteği Programı kapsamında Ankara Kalkınma Ajansı ile MEDSTER Tıbbi Cihaz ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. arasında “Üretim Kapasitesinin Geliştirilerek Ulusal İhracata Katkı Sağlanması” isimli projenin sözleşmesi imzalandı.

Toplam bütçe tutarı 981.000,00 TL olan proje ile üretimin % 30 civarında ve cironun % 75 artırımı hedeflenmektedir. Kuruluşu 2012 yılı olan firma sağlık sektöründe sterilizasyon ürünleri üretimi, düşük ısı sterilizasyon otoklav cihazları satış, kurulum ve teknik desteğini sağlayarak uluslararası standartlarda belgelendirilmiş çalışmalar yapmaktadır. Projede, firmanın yapmış olduğu iş ile bağlantılı olarak hastanelerde kullanılan sterilizasyon makinalarının içine konulan ürünler için steril poşet üretme, bobin dilimleme ve flexo baskı makinesi alımı yer almaktadır.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et